ABC Data rozšířila distribuci nVidia o 3D Vision

Společnost ABC Data se stala autorizovaným distributorem nVidia 3D Vision pro Českou a Slovenskou republiku. Co 3D kit zahrnuje a co k němu můžete zákazníkům nabídnout?ABC Data rozšířila distribuci nVidia o 3D VisionABC Data, která je jedním z autorizovaných distributorů produktů nVidia, svou distribuci nyní v České republice a na Slovensku rozšířila o řešení pro prostorové zobrazování 3D Vision. 3D Vision Kit se skládá z 3D brýlí, které fungují na principu „synchronizovaného blikání“, IR přijímače do USB, instalačního softwaru a propojovací kabeláže. Brýle s přijímačem umožňují prostorové zobrazování fotografií, videa (blue-ray 3D, streaming, atd.) a hraní 3D her. Rozšíření distribuce potvrzuje plánovanou strategii distributora zaměřit se v příštím roce mimo jiné také více na gaming.

Pouze kit nestačí

Minimální požadavky pro použití 3D řešení na PC stanovené výrobcem:

  • OS Microsoft Windows Vista nebo Windows 7 32/64-bit,
  • Intel Core2Duo nebo AMD Athlon X2 a vyšší,
  • 1 GB Ram,
  • 100 MB volného místa na disku.
  • Kompatibilní grafická karta nVidia GeForce,
  • Kompatibilní displej/televize s označením nVidia 3D Vision-Ready.

Klientům, kteří by si chtěli 3D kit pořídit, můžete poradit také vhodnou grafickou kartu či monitor. Seznam grafických karet a monitorů, které podporují tento systém, naleznete na webu společnosti nVidia.

V ABC Data má značku na starosti David Horníček. Kontakty na něj naleznete v katalogu distributorů (nejprve se přihlaste). Dalšími autorizovanými distributory produktů nVidia jsou v České republice 100Mega Distribution, Asbis CZ, AT Computers, eD system a na Slovensku Agem SK, a eD system Slovakia.

Zdroj: ChannelWorldKomentáře