100Mega s AOC odstartovaly dealerský program Megabody

Výrobce displejů AOC International (Europe) odstartoval spolu s distributorem 100Mega Distribution program „MEGAbody“. Jak získat odměny za nákup displejů?Jednou z novinek firmy AOC je monitor AOC TFT F22S, který kromě technických parametrů osloví také originálním designem.

Prodejci, kteří si u firmy 100Mega vyberou výrobky AOC, mohou při každém nákupu sbírat body. Ty následně smění za produkty a další odměny. Program byl zahájen 1. 3. 2010 a skončí 31. 12. 2010, určen je pouze specializovaným maloobchodníkům autorizovaným k nákupům u 100Mega Distribution.

Pokud nejste autorizovaní prodejci distributora, můžete se zaregistrovat na on-line portálu 100Mega Distribution. Následně lze ihned začít se sběrem bodů.

Za každý monitor AOC zakoupený u 100Megy získáte body, které může kdykoliv v průběhu akce směnit za odměny dle vlastního výběru. Mezi ty patří například poukázky na benzín od společnosti OMV, poukázky do obchodů, monitory AOC a další. Přehled odměn a aktuální stav bodů najdete v sekcích Promoakce a Megabody po přihlášení do e-shopu distributora.

Autorizovaní prodejci sbírají Megabody v rámci našeho věrnostního programu Megabonus. Sběr bodů za nákup produktů AOC je novinkou. Nákup značky AOC v hodnotě 20 tisíc přitom partnerům přinese dostatek bodů například na odměnu ve formě tašky na notebook nebo kvalitního moravského vína. S větším objemem nákupů přitom samozřejmě roste kvalita a množství odměn,“ vystětlil pro ChannelWorld Aleš Tálský, marketingový manažer 100Mega Distribution.

AOC je pro všechny

Společnost AOC dokáže vykázat silný celosvětový růst i přes světovou krizi. Díky široké řadě výrobků nabízíme ideální řešení displejů prakticky pro všechny segmenty trhu“, uvedl v tiskovém oznámení Andreas Lorenz, ředitel regionálního prodeje pro střední a východní Evropu a SNS. Na Slovensku, kde je autorizovaným distributorem AOC firma Asbis SK, se podle vyjádření výrobce zatím podobný program neplánuje.

S produkty se můžete blíže seznámit na částečně lokalizovaných stránkách AOC.Komentáře