100Mega Distribution získala k distribuci monitory Philips

MMD Monitors & Displays Czech Republic, dodavatel monitorů Philips do České a Slovenské republiky rozšířil distribuční síť o 100Mega Distribution. Kdy můžete začít nakupovat?Monitory Philips můžete nově objednávat také u 100MEGA DistributionMMD je nová společnost založená v roce 2009 licenčním ujednáním se společností Philips, jejímž výlučním vlastníkem je koncern TPV. Firma disponuje výhradními právy na prodej a marketing LCD monitorů Philips po celém světě. Nyní rozšiřuje distribuční síť v ČR a SR o společnost 100Mega Distribution.

„Philips tradičně patří mezi nejvýznamnější značky v oboru IT technologií, proto jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabízet jejich prvotřídní monitory a displeje,“ uvedl v tiskovém oznámení David Petrovič, obchodní ředitel společnosti 100Mega Distribution.

„Spojení značky Philips a distribuční sítě 100Mega Distribution splňuje požadavky na odbornost, kvalitu služeb i orientaci na přání a potřeby zákazníka. Navíc připravujeme do budoucna celou řadu zajímavých partnerských akcí,“ doplnil Jiří Dubina, sales director společnosti MMD Displays & Displays Czech Republic.

A výrobce svou aktivitu na tuzemských trzích skutečně zvyšuje. Nedávno rozšířil svůj tým o sales manžera Milana Krejzlíka, který přišel právě ze 100Mega Distribution.

Všechny modely monitorů Philips jsou již u distributora naskladněny a můžete je objednávat. Kromě 100Mega Distribution má monitory Philips v autorizované nabídce také AT Computers, Tech Data Distribution, SWS a na Slovensku BGS eD system.

Zdroj: MMD Monitors & Displays Czech Republic, ChannelWorldKomentáře