Zákaznický den společnosti Algotech

Všichni o tom mluví, ale Algotech vám vysvětlí, co vám cloud opravdu přinese.  • Termín a čas konání: -
  • Zákaznický den společnosti Algotech
  • Typ akce: seminář
  • Pořadatel: Algotech
  • Místo konání: Hotel Akademie v Choceradech
  • Více informací: www.algotech.cz

Cesta do cloudu může být trnitá, ale Aglotech vám poradí, jak nejlépe na to. Během dopoledního bloku vám představí zákazníky, kteří již tuto cestu zvládli. Jak se rozhodovali? Co v počátku řešili? Jak se se vším vypořádali? 

V odpoledním bloku přivítáme Petra Ludwiga, autora knihy Konec prokrastinace, který se se všemi účastníky podělí o problémech při rozhodování a poradí, jak na to.

Dále společně s partnery (Oracle, Avaya, NICE, HP, Avnet, Westcon) doporučí konkrétní řešení a produkty vhodné nejen pro cloud. Během celého dne budete mít možnost s našimi odborníky konzultovat pracovní problémy. Po skončení odborné části bude následovat pestrý program.

Zákaznický den společnosti Algotech proběhne 21. – 22. května 2015 v Hotelu Akademie v Choceradech. Pokud Vás cloudové téma zajímá, registrujte se na adrese zd@algotech.cz.

Naši zákazníci si již pamatují, že Zákaznický den společnosti Algotech probíhá každý čtvrtý čtvrtek v květnu a mají toto datum dávno poznamenáno ve svých kalendářích. Je to pro nás velká čest a zároveň velká výzva, jak letošní Zákaznický den zase o něco vylepšit,” říká Roman Kopecký, business development director společnosti Algotech.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře