Webinář – XMC – Extreme Management Center

Webinář – XMC – Extreme Management Center
Nabídka hardwarových produktů společnosti Extreme Networks je velice obsáhlá. Z drátových i bezdrátových prvků je možné postavit sítě pro všechny segmenty trhu, pyšní se výbornou kvalitou provedení a pokročilými funkcemi.

Pro jejich bezproblémový běh v rámci komplexních aplikací je však nutný vhodný nástroj pro jejich konfiguraci a řízení. A právě tím je Extreme Management Center (XMC), komplexní sada nástrojů pro management celé sítě od hraničních prvků, přes datacentrum, až po cloud.

Kromě pokročilého managementu a orchestrace sítě poskytují další moduly analytiku sítě, kontrolu přístupu a politik, audit konfigurace pro soulad s různými požadavky sítě, integraci s dalšími aplikacemi a cloudem i API.

A co je možná nejlepší, Extreme Management Center není zaměřen pouze na prvky Extreme Networks, ale umí řídit i prvky jiných výrobců!

Seznámíme vás s hlavními výhodami XMC - automatizace procesů napříč IT doménami, snadná instalace (Zero Touch Provisioning), hloubková vizibilita (uživatelé, zařízení, aplikace), granulární kontrola a vysoká úroveň bezpečnosti vč. integrace s dalšími bezpečnostními nástroji.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Alternetivo

Komentáře