VUMS webinář: WAF

VUMS webinář: WAF
V rámci podzimní série webinářů nás čekají tři online setkání zabývající se problematikou bezpečnosti IT.

První z nich proběhne již ve čtvrtek 10.11.2016.

Bezpečnost IT je komplexní záležitost a neexistuje jedno řešení, které by Vás ochránilo před všemi riziky. Pokud si na internetu najdete hlavní rizika – zneužití respektive využití zranitelnosti webových aplikací bude prakticky vždy na předních místech. To určitě nikoho nepřekvapí, naprostá většina aplikací je dnes přístupná přes webové rozhraní. Lze dokonce najít „žebříček“ top webových zranitelností (OWASP TOP 10).

Jak se však před tímto typem rizika chránit? Nestačí rozumět samotnému protokolu (HTTP), je nutné rozumět i logice aplikace. To dokáže jen WAF (Web Application Firewall). Co vše dobrý WAF musí umět, jak jej lze správně nasadit? Jak dokáže rozpoznat útočníka od legitimního provozu? A v neposlední řadě, co vše dokáže nabídnout WAF - AppWall.

  • Kdy: čtvrtek 10.11.2016 od 10:00 hodin
  • Kde: Webex VUMS DataCom
  • Registrace: pomocí webového formuláře (registrace nutná pro zaslání linku na samotné vysílání)

V listopadu a prosinci budeme v seriálu našich webinářů pokračovat. Více se dozvíte v online vysílání a na našich webových stránkách. 24.11. proběhne webinář ve spolupráci ČDT na téma DOS/DDoS útoků v českém prostředí a 8.12. se budeme zabývat problematikou SSL.

Registrovat místo na webináři si můžete pomocí formuláře dostupného na našem webu, kde si můžete rovněž stáhnout whitepaper na téma: "Why a Web Application Firewall Makes Good Business Sense".


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: VUMS Datacom

Komentáře