VI. setkání uživatelů systému Helios Green Automobily  • Termín a čas konání: -
  • Setkání uživatelů systému Helios Green Automobily
  • Typ akce: setkání uživatelů
  • Pořadatel: Info Nova
  • Místo konání: Auto Jarov

Tak jako každoročně se v listopadu uskuteční setkání uživatelů informačního systému Helios Green Automobily pořádané společností Info Nova. Loňský seminář byl opět vysoce hodnocen přítomnými zástupci prodejců aut, velkých autoservisů a dalších společností působících v této branži, které již používají informační systém Helios Green Automobily, a hosty z řad potenciálních zákazníků, výrobců, dovozců a novinářů.

Na základě zájmu všech účastníků jsme připravili další již VI. ročník, na kterém budeme prezentovat dosažený stav rozvoje systému Helios Green Automobily, novinky ve vybraných oblastech a nová rozhraní systému. Prostor bude věnován i zkušenostem z praktického nasazení nových modulů a funkcionalit.

Díky trvalé podpoře a spolupráci s vedením společnosti Auto Jarov, která již 10 let rutinně systém využívá, se setkání uskuteční v konferenčním sále této společnosti dne 12. listopadu 2015 od 10 do 16 hodin. Registrace je s ohledem na kapacitu sálu nutná. Zájemci se mohou přihlásit na e-mailové adrese akce@infonova.cz.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře