Tři inovativní formy nasazení NACu v praxi

Tři inovativní formy nasazení NACu v praxi
V minulém webináři s názvem „Tři základní funkce NG NAC“ jsme si ukázali, co to NAC vlastně je, jeho principy a fungování.

Nyní bychom se zaměřili na konkrétní případy nasazení NACu v praxi. Budeme mluvit o 3 řešeních s různými přístupy a přínosy. Vybrali jsme si záměrně různá řešení s odlišným přístupem NACu, jelikož díky nim pokryjeme kompletně potřeby zákazníků napříč celým trhem.

Popisovaná řešení si najdou své uplatnění, ať už se jedná o datová centra s cloudovými službami, rozsáhlé společnosti holdingového typu (společnosti s mnoha geograficky rozdílnými LANy) a nebo tradiční sítě bez ohledu na velikost (od SMB až po Corporate). Všechna diskutovaná řešení pokrývají i nové technologické směry jako například BYOD.

Nejen nové legislativní požadavky, jako je např. GDPR, ukazují na zvyšující se potřebu úpravy provozování tradičního ICT. Diskutovaná řešení nejen zvýší bezpečnost, ale synergicky pomohou i se zjednodušením provozování kritických systémů.

Zvažte, jestli budete dál provozovat ICT model 1999 nebo posunete vaše aplikace do druhé dekády jednadvacátého století. Nechte se inspirovat dalším z našim webinářů.

Registrace možná na našem webu.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: VUMS Datacom

Komentáře