Trend Micro XGen – seznamte se s novou úrovní ochrany koncových bodů

Trend Micro XGen – seznamte se s novou úrovní ochrany koncových bodů • Termín a čas konání: -
 • Trend Micro XGen – seznamte se s novou úrovní ochrany koncových bodů
 • Typ akce: webinář
 • Pořadatel: Trend Micro
 • Místo konání: on-line
 • Více informací: http://bit.ly/TM_registrace

K dnešnímu dni chrání společnost Trend Micro více než 155 miliónů koncových bodů po celém světě a získala i hodnocení Top Overall Average od nezávislé organizace AV-TEST. Analytická firma Gartner navíc pravidelně od roku 2002 zařazuje Trend Micro do magického kvadrantu lídrů a Forrester Research označuje technologii Trend Micro XGen za špičkovou ochranu proti hrozbám. A od společnosti InfoTech si Trend Micro vysloužilo označení Šampión v oblasti ochrany koncových bodů. Společnost AV-Comparatives zase vyhodnotila za rok 2016 pouze 4 firmy, které nalezly 100 % vybraných vzorků malware na mobilních platformách a pouze 2 firmy, které měli 0 false positives. Trend Micro patří do obou kategorií. 

Trend Micro XGen maximalizuje ochranu koncových bodů pomocí širokého spektra různorodých technik, které mají jen minimální dopad na běžný provoz. XGen představuje novou třídu ochrany koncových bodů, která jde nad rámec toho, co dnes o svých bezpečnostních produktech nové generace tvrdí konkurence. Novinka z portfolia společnosti Trend Micro se opírá o špičkovou technologii strojového učení a různorodé multigenerační bezpečnostní techniky, které inteligentně použijí správné řešení ve správný čas. Výsledkem je efektivnější a účinnější ochrana proti všem typům hrozeb.

Jde přitom o velmi důležitou vlastnost, protože hrozby se mění doslova každým dnem a Vy máte oprávněně větší obavy a pocit frustrace. Potřebujete proto řešení, které by se rychle vyvíjelo a adaptovalo na všechny dnešní hrozby.

Klíčové vlastnosti:

 • eliminace nedostatků v zabezpečení díky spojení více různorodých technik
 • optimalizované technologie ochrany umožňující blokování hrozeb před, během i po jejich průniku do koncového bodu
 • špičkové strojové učení před i během bezpečnostního incidentu

Všechny výše uvedené vlastnosti potvrzují, že ochrana koncových bodů XGen vyvinutá společností Trend Micro eliminuje nedostatky v zabezpečení napříč všemi aktivitami i všemi koncovými body a může tak zastavit jakýkoli ransomware, který do vaší organizace pronikne

Zajímají vás podrobnosti? Více informací o ochraně koncových bodů XGen se dozvíte na společném webináři společnosti Trend Micro a jejího partnera společnosti Veracomp

Speakři:

 • Robin Bay, sales engineer společnosti Trend Micro
 • Václav Petrželka, regional account manager společnosti Trend Micro

                                            


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře