Synology 2017

Synology 2017  • Termín a čas konání: -
  • Synology 2017
  • Typ akce: konference
  • Cena: zdarma
  • Pořadatel: Synology
  • Místo konání: Clarion Congress Hotel Prague Freyova 33 190 00 Praha 9 - Vysočany
  • Více informací: https://www.synology.com/cs-cz/events/2017_Synology/Prague

Společnost Synology zve tisíce nadšenců, partnerů a novinářů k účasti na svých ročních konferencích v 16 zemích po celém světě. Přijďte a objevte vizi společnosti Synology, vzrušující nová řešení, hluboký technický obsah a budoucí technologické trendy.

Networking

Firma Synology, povzbuzena pozitivními reakcemi na první router RT1900ac, i nadále inovuje v této oblasti a odhalí další síťová zařízení pro domácnosti i profesionály.

Aplikace

DiskStation Manager (DSM) je nejpokročilejší operační systém pro NAS servery, jež používají miliony lidí po celém světě. Synology nyní využívá modulární přístup k urychlení vývoje a přináší nové aplikace ve zrychleném tempu.

Úložiště

Synology přineslo revoluci NAS segmentu. Nejsme ale firmou, jež usíná na vavřínech a představíme naše nejmodernější NAS a tzv. Flash Station řešení. Díky své inovativnosti a neotřelosti tyto produkty znovu změní pravidla hry. 

Proč se zúčastnit

Technické znalosti

Možnost interakce přímo se Synology specialisty, kteří poskytnou cenné informace ať už Synology používáte doma či prodáváte dále.

Trendy na trhu

Podělíme se s Vámi o jedinečný pohled na datová úložiště, sítě a přidružené aplikace. Kromě toho získáte zajímavé zákulisní informace z našeho vývojového procesu.

Poznejte nás!

Synology by nikdy nebylo jaké je, bez nadšení zákazníků a partnerů. Využijte příležitost nás poznat osobně a poskytnout zpětnou vazbu o produktech či funkcích!


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Synology

Komentáře