Synchronize with Sophos: Jak rozšířit váš byznys pomocí Sophos Intercept X

Synchronize with Sophos: Jak rozšířit váš byznys pomocí Sophos Intercept X
Agenda:

  • 9:00 – 9:30 Registrace účastníků 
  • 09:30 – 10:30 Porozumění technologii Intercept X a živé demo
  • 10:30 – 11:15 USP, cenová strategie, licencování, registrace zakázek a proces prodeje Intercept X
  • 11:15 – 11:30 Přestávka s občerstvením
  • 11:30 – 12:15 Generování obchodních příležitostí pomocí kampaně “Sophos ransomware and Intercept X truck tour“
  • 12:15 – 12:30 Co je nového v distribuci
  • 12:30 Oběd

Vážení obchodní partneři,

dovolujeme se Vás pozvat na workshop, který pro Vás připravili společnosti Sophos a Annex NET s.r.o. Strategií společnosti Sophos je být vám nablízku. Proto bychom rádi přicházeli s pravidelnými praktickými a interaktivními workshopy, během kterých vám naši odborníci představí osvědčené postupy, jak nejlépe nabízet a prodávat IT bezpečnostní řešení Sophos, místa, kde můžete získat odpovědi na všechny vaše otázky týkající se technických aspektů našich produktů, a dále osvědčené prodejní postupy, produktové výhody (USP) a v neposlední řadě také způsoby, jak získávat potenciální zákazníky pomocí marketingových nástrojů Sophos. Kromě toho vám odborníci ze společnosti Sophos vysvětlí, jak všechna řešení perfektně zapadají do jednotného konceptu synchronizované bezpečnosti – Sophos Synchronized Security.
Sophos tak zahajuje sérii pravidelných interakčních workshopů, kde se Sophos odborníci podělí o své praktické zkušenosti a zodpoví všechny Vaše dotazy týkající se technických aspektů jejich řešení, obchodních cest ke generování nových leadů a marketingových nástrojů Sophosu.

Tento první workshop vám poskytne potřebné znalosti a dovednosti, jak porozumět technologii, jak získat potenciální zákazníky a jak prodávat Sophos Intercept X, to znamená, jak rozšířit spolu se Sophos svůj byznys. Ransomeware útoky, hrozby zero day a customizováné utajené útoky patří mezi přední IT hrozby, kterým musí v dnešní době čelit každá organizace. Nová technologie Sophos Intercept X poskytne vám i vaším zákazníkům perfektní bezpečnostní nástroj, který zastaví ransomeware útok ještě před tím, než se mu podaří váš systém zablokovat, zašifrovat, nebo jej smazat.

Nenechte si ujít příležitost setkat se s odborníky na obchod, marketing a techniku společnosti Sophos na workshopu věnovanému technologii Intercept X a zaregistrujte se již nyní.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře