Synchronize with Sophos a akcelerujte Váš business

Synchronize with Sophos a akcelerujte Váš business
Program

  • 09:30 – 10:30 Představení technologie Intercept X a live demo
  • 10:30 – 11:15 USPs, cenotvorba, licencování, deal registrace a obchodní proces řešení Intercept X
  • 11:15 – 11:30 Coffee break
  • 11:30 – 12:15 Generování leadů se Sophos marketingových nástrojů a Sophos Intercept X truck tour campaign
  • 12:15 – 12:30 Distribution update (MSP program, ACT Sophos, Kompetenční centrum COMGUARD)
  • 12:30 Oběd

Sophos tak zahajuje sérii pravidelných interakčních workshopů, kde se Sophos odborníci podělí o své praktické zkušenosti a zodpoví všechny vaše dotazy týkající se technických aspektů jejich řešení, obchodních cest ke generování nových leadů a marketingových nástrojů Sophosu.

Sophos je stále blíž k Vám a zahajuje sérii pravidelných praktických a interakčních workshopů, kde se naši Sophos odborníci podělí o své praktické zkušenosti a osvědčené postupy, jak prodávat IT bezpečnostní řešení Sophosu a zodpoví všechny vaše dotazy týkající se technických aspektů našich řešení, obchodních cest ke generování nových leadů a marketingových nástrojů Sophosu. Kromě toho Sophos odborníci vysvětlí, jak všechna naše řešení zapadají do unikátního konceptu Sophos Synchronized Security.

První workshop v řadě vám dá potřebné znalosti a dovednosti k tomu, jak porozumět technologii, generovat leady a prodávat Sophos Intercept X, tedy zvyšovat firemní business spolu se Sophosem. Ransomware útoky, Zero Day expoity, stealth útoky jsou číslem jedna v IT bezpečnostních hrozbách zasahující organizace každý den.

Nová signatureless anti-exploit technologie Intercept X ochrání vás a vaše klienty proti ransomware jeho zastavením před poškozením systému, a to blokováním neautorizovaného šifrování souborů a vyčistěním systému.

Využijte možnost diskuse přímo se zástupci Sophosu, obchodními, marketingovými i technickými specialisty a zaregistrujte se!

Registrace zde: https://www.comguard.cz/novinky/vip-workshopy/registrace-synch-with-sophos-191-2017

Kontakt: marketing@comguard.cz


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Comguard

Komentáře