Security & Networking Praha 2014

Security & Networking Praha 2014
Comguard, VAD distributor bezpečnostních ICT & síťových řešení, organizuje již 9. ročník jednodenní mezinárodní Konference Security & Networking Praha 2014, která se uskuteční pod motem „Hrozby musíme umět předvídat“.

Na konferenci budou představena aktuální řešení v boji proti malwaru, detekce složená z postupných analýz, technologické inovace řešení webových a emailových bran, nový management pro mobilní zařízení, či jak vyzrát na zálohování dat a virtuálních strojů.

Bezpečnostní odborníci Comguardu se v sekci Top Use Cases zaměří na to, jak umí malware elegantně obejít antivirová řešení a na testech z Kompetenčního centra ukážou, jak různé modifikace malwaru detekovat.

Účastníci konference budou provedeni skládačkou moderních datových center, která musí splňovat podmínky pro cloudové služby, mobilitu, vysokou dostupnost a jednoduchou správu.

Součástí programu budou i dvě případové studie, právní okénko s advokátní kanceláří Havel, Holásek & Partners, které se tentokrát zaměří na implementace softwaru, specifika cloudu a smluv na cloudové služby a zpráva z kybernetického evropského cvičení CyberEurope 2014 v podání milého hosta Andreji Kropáčové z CSIRT.CZ

Přednášky a prezentace budou doplněny o živé ukázky, návody a konzultace během celého dne.

Generálním partnerem akce je společnost McAfee, partnery firmy Barracuda, Brocade Communications, Cyberoam, Observe IT a Sophos.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.


Úvodní foto: Comguard

Komentáře