Pátý ročník Canalys Channels Forum

Analytická společnost Canalys pořádá v říjnu v Barceloně pátý ročník konference Channels Forum 2012, která je určena pro zástupce významných resellerů a distributorů v regionu EMEA.

Pátý ročník Canalys Channels Forum  • Termín a čas konání: -
  • Pátý ročník Canalys Channels Forum
  • Typ akce: konference
  • Pořadatel: Canalys
  • Místo konání: Hotel Arts and Pullman, Barcelona, Španělsko
  • Více informací: http://emea.canalyschannelsforum.com

ChannelWorld vás jako mediální partner zve na konferenci Canalys Channels Forum 2012, která se koná 8 až 10. října 2012ve španělské Barceloně. Letošní ročník konference nese podtitul „Smarter mobile enterprise“ a bude se věnovat zejména mobilním technologiím a jejich vlivu a využití ve firemní sféře. Probírány budou také klíčové elementy strategického IT plánování a managementu, včetně firemní infrastruktury, aplikací a analýzy.

Keynote přednese stejně jako vloni Steve Brazier, prezident a CEO společnosti Canalys, a bude se snažit zodpovědět, co je nového v oblasti enterprise mobility a proč by se firmy měly o tento segment zajímat. Další náplní konference je řada workshopů, přednášek a one-to-one setkání.

Témata workshopů jsou i letos velmi bohatá a patří k nim například příležitosti na trhu mobilní a cloudové bezpečnosti, privátní cloudy,  big data a chybět nebude ani zpětný pohled na hlavní téma loňského ročníku „Cloud to clarity“.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.

Komentáře