Kontejnerové platformy v podání Red Hat a Google
Container application delivery & deployment

Řešení pro vývoj a nasazování aplikací založených na kontejnerech představují jedno z velmi žhavých témat současnosti. Nejedná se pouze o podporu čistého kontejnerového formátu Docker, na tomto semináři podrobně probereme související výzvy a naše řešení.

Kubernetes je open source projekt z dílny společnosti Google určený pro orchestraci kontejnerů, který vychází z více než deseti let zkušeností značky Google s touto problematikou. Kubernetes v současnosti stojí za dvěma miliardami spuštění kontejnerů týdně a je plně funkční na platformách značky Red Hat i Google.

Google má rozsáhlé zkušenosti s provozem masivně škálovatelných aplikací a nabídkou veřejných cloudových služeb, Red Hat zase s oblastí podnikových informačních architektur.

Seminář nabízí účastníkům to nejlepší z kombinace obou témat a seznámí účastníky s možnostmi platformy OpenShift Enterprise, což je prostředí společnosti Red Hat pro vývoj i produkční nasazení kontejnerových aplikací založeným na projektu Kubernetes.

Díky své flexibilitě umožňuje platforma OpenShift řešit požadavky spojené s klasickým modelem on-premise i se soukromými cloudy a realizovat scénáře založené na hybridních prostředích.

Přihlaste se a můžete se těšit na:

informace o spolehlivém a škálovatelném IT využívajícím kontejnery aneb od projektu Borg až po Kubernetes a platformu OpenShift
podrobnosti o kontejnerových řešeních pro veřejné a soukromé cloudy využívající technologie společnosti Red Hat, jako je Atomic Platform a OpenShift Enterprise live demo – řešení nad platformou OpenShift Enterprise využívajících prostředí Google Compute Engine


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře