Konference ICT a průmyslové inovace

Ve středu 15.9. se v rámci brněnského Invex Fora 2010 uskuteční konference „ICT a průmyslové inovace: budoucnost české ekonomiky po roce 2013“, kterou ve spolupráci s Technologickou platformou pro IT služby pořádá Czech ICT Alliance. Kde se registrovat?
Na konferenci vystoupí reprezentanti institucí a organizací, jež podporu inovací přímo zajišťují či ovlivňují, zástupci významných českých firem, kteří pohovoří o svých zkušenostech s podporou inovací ze strany státu či evropských fondů, a v neposlední řadě také politici, tedy ti, kdo nejvýrazněji ovlivní podobu podpory po roce 2013.

“Inovace hrají při posilování konkurenceschopnosti významnou roli. Proto jsme se rozhodli uspořádat tuto konferenci. Zájemcům tak umožníme, aby se dozvěděli více informací z praxe, ale mohli si také poslechnout, jaké další možnosti mohou využít,“ komentoval konferenci Michal Zálešák, výkonný ředitel Czech ICT Alliance.

Konkrétní obsah konference definují tyto body:

  • Inovace jako nástroj růstu konkurenceschopnosti ČR.
  • Inovace v praxi: naučte se od nejlepších (Foxconn CZ – 2. největší exportér v ČR).
  • Inovace služeb v praxi a spolupráce mezi akademickým sektorem a firmami.
  • Nové plány CzechTrade – od podpory exportu k podpoře inovací.
  • Aktuální a chystané programy Technologické agentury ČR a agentury CzechInvest.
  • Opatření a plány parlamentních stran na podporu IT a inovací.

Konference se koná v prvním poschodí pavilonu E na brněnském výstavišti. Mezi hlavní řečníky patří například Ing. Zdeněk Liška generální ředitel Svazu průmyslu a dopravy ČR, či Miloslav Rut, generální ředitel firmy Foxconn CZ.

Bezplattnou vstupenku můžete získat na webu brněnského výstaviště (kód účasti: CZECHICT v rámci INVEX FORUM 2010) a to nejpozději do 13.9.2010.  Kompletní informace o konferenci najdete na stránkách Czechict.cz.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.

Komentáře