ISP scénáře prakticky s platformou Huawei VRP

ISP scénáře prakticky s platformou Huawei VRP
Switche, routery i firewally Huawei s unifikovaným operačním systémem Huawei VRP se staly již velmi četně zastoupeným řešením pro agregaci i jádro celé řady ISP sítí. Pomáhají řešit core routing sítě ISP, hraniční routing s využitím často pokročilých setupů na BGP, NAT a firewalling i základní ochranu sítě před útoky z vně i vnitřku sítě.

Stranou nezůstává ani problematika NetFlow exportů/DataRetention, ale i shaping/policing či i stále častěji diskutované téma IPv6. Na kompletním setupu simulované ISP sítě v Alternetivu, včetně reálného peeringu, ale i praktických ukázkách z jiných reálných ISP sítí si postupně v tomto technickém kurzu projdeme scénáře konfigurace a diagnostiky přesně zde uvedených funkcí typických pro prostředí ISP.

Tento pokročilý technický kurz je určen všem správcům a specialistům sítí ISP, kteří mají zkušenosti s uvedenými tématy a chtějí se naučit či objevit možnosti řešení těchto témat na platformě Huawei VRP. Předchozí zkušenost s touto platformou není nutná, společně to zvládneme!


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Alternetivo

Komentáře