HP Networking Roadshow 6. - 8. 1. 2015

HP Networking Roadshow 6. - 8. 1. 2015  • Termín a čas konání: -
  • HP Networking Roadshow 6. - 8. 1. 2015
  • Typ akce: Roadshow
  • Cena: zdarma
  • Pořadatel: DNS, HP divize
  • Místo konání: Pardubice, Brno, ostrava
  • Více informací: http://www.dns.cz/cs/kalendar-akci/hpn-roadshow.html

Zajímá vás networkingové portfolio HP, ale nemáte čas seznámit se s těmito produkty na školeních v Praze?

Využijte tedy možnosti zajít si na jeden z odborných seminářů pořádaných value-added distributorem aktivních prvků HP, společností DNS, ve vašem městě v novém roce.

  • Pardubice, UKP 6.1.2015 
  • Brno, Technologický park 7.1.2015 
  • Ostrava, Technologický park 8.1.2015

Na těchto seminářích vám chce DNS osvětlit, proč by mělo HP být vaší první volbou při budování, rozšiřování nebo upgrade sítě vaší nebo vašich zákazníků. Proč se aktivní prvky HP, co se výkonu, spolehlivosti, TCO i funkcí týká, řadí mezi to nejlepší, co na trhu aktivních prvků existuje.

Představí se Product Manager za DNS HP Networking Martin Bláha, senior konzultant DNS HP aktivních prvků Gabriel Maxa, a HP Networking Product Manager Rudolf Šída.

Harmonogram HP Networking Roadshow

Na úvod Vás čeká obchodně-produktový blok vedený Martinem Bláhou, produktovým managerem HP Networking produktů ve společnosti DNS

9:20 – 9:45 - Registrace

9:45 - 10:00 – Úvod (Martin Bláha, DNS)

10:00 -10:50 – Novinky v portfoliu HP (Martin Bláha DNS)

- HP v nedávné době vydalo spoustu nových a velmi zajímavých networking produktů, o kterých se vyplatí vědět více.

11:00 - 12:00 – SDN v podání HP (Martin Bláha DNS)

- SDN se již pomalu stává etalonem networkingového trhu. HP jakožto průkopník této technologie je s její podporou ve svých produktech nejdále ze všech zavedených výrobců. DNS vám tedy představí koncept, jaký HP zvolilo, produkty které HP nabízí a služby, kterých můžete využívat v souvislosti s SDN

12:00 – 13:00 – Oběd

Po obědě vás čeká technická část vedená Gabrielem Maxou – senior konzultantem aktivních prvků HP s více než 5letou praktickou zkušeností s těmito produkty.

13:00 – 13:30 – Ukázka správy infrastruktury hodledovým SW HP iMC (Gabriel Maxa, DNS)

- HP iMC je velmi mocný nástroj, který Vám umožňuje dohled na Vaší drátovou, bezdrátovou sítí, servery, UPS a dalších zařízení z jednoho okna.

Díky tomuto SW budete mít větší přehled o tom, co se s vaší sítí děje a umožní vám daleko rychlejší reakci na případné problémy v síti, případně velmi urychlí nastavení nových pravidel sítě či upgrade FW jednotlivých prvků.

13:30 – 15:00 – Ukázka funkce bezpečnostních rozšiřujících modulů UAM a EAD dohledového SW HP IMC

- I když je HP IMC velmi mocný nástroj, nezvládne v základní verzi vše. Naštěstí existují rozšiřující moduly, které umožní přidat do IMC další, velmi užitečné, funkce. DNS se rozhodla ukázat vám dva velmi zajímavé moduly pro kontrolu přístupu uživatele do sítě na základě 802.1x (HP UAM) a modul pro kontrolu integrity koncových stanic (HP EAD). Jejich kombinací velmi posílíte bezpečnost vaší sítě a ochranu vašich dat proti zneužití.

15:00 – 16:00 – Ukázka implementace a nastavení SDN aplikace HP Network protektor (Gabriel Maxa, DNS)

- Na závěr si vám DNS dovolí ukázat postup nasazení a zprovoznění SDN aplikace HP Network protector. Tato aplikace dokáže ochránit vaše uživatele před phishing útoky, botnetí sítí, nebo zasílání citlivých dat o podvodných aplikací. Pravidla jsou aplikována přímo v přístupových přepínačích a nezpomalují síť ani nevytvářejí úzká hrdla.

16:00 – Závěr


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: DNS

Komentáře