DEN se SIKLU

DEN se SIKLU  • Termín a čas konání: -
  • DEN se SIKLU
  • Typ akce: konference
  • Cena: zdarma (s výjimkou ubytování)
  • Pořadatel: VUMS DataCom
  • Místo konání: Resort Green Valley, Chotýšany
  • Více informací: https://www.datacom.cz/aktuality-news/den-se-siklu/

Bylo, nebylo. V pásmu milimetrových vln panovalo přízračné ticho. Pár odvážlivců se vypravilo do těch končin a zaplatilo za to vysokou cenu.

Pak se objevuje Siklu se svým přelomovým rádiem postaveným na křemíkové úrovni a to spouští revoluci. Ceny padají až o 90 %, zařízení se podstatně zmenšují, výkon stoupá do oblak a – tehdy se rodí nový trh.

Od těch dob dodalo Siklu na tento trh tisíce a tisíce rádiových spojů telekomunikačním operátorům, ISP, systémovým integrátorům, podnikům i organizacím všeho druhu a společenského stavu a převzalo vládu nad touto oblastí. Česká republika a Slovensko patřily od počátku mezi země, kde se značka Siklu velmi dobře zabydlela.

Letos na podzim přijíždí Siklu do České republiky a přináší spoustu nových zajímavých informací. K životnímu prostředí přívětivá technologie Siklu se v areálu bývalého mlýna uprostřed nádherného zeleného údolí představí programem bohatým na technické workshopy, sdílení osvědčených postupů, živá dema, zkušenosti z nasazení a nebudou chybět ani další lahůdky.

Zjistěte, zda můžete využít pásmo 60 a 70/80 GHz pro budování bezdrátové sítě s rychlostí a spolehlivostí optického vlákna. Ať se jedná o základ pro 5G sítě, páteř nebo přístupovou vrstvu ISP sítí, Smart City aplikace nebo propojení v rámci areálu, Siklu má pro vás to správné řešení.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: VUMS Datacom

Komentáře