Dell Solutions Academy: Virtualizační řešení VMware a EqualLogic

Dell Solutions Academy: Virtualizační řešení VMware a EqualLogic
Přijďte se naučit, co diskové pole Dell EqualLogic umí, jak se instaluje, konfiguruje a spravuje. Workshop je určen pro technicky zaměřenou audienci. Dozvíte se správné postupy pro implementaci EqualLogic s VMware včetně praktických ukázek.

Po úspěšném složení praktikých testů (konfigurace nastavení a instalace pole EqualLogic) získáte certifikát EqualLogic Certified Engineer s roční platností. Odnesete si plnohodnotný EqualLogic ve virtuálním prostředí WMplayeru pro testovací účely a prezentaci zákazníkům.

Předpoklady:

Nejlépe předchozí účast na Dell semináři na téma úložiště. Minimálně základní znalost problematiky úložišť a technická orientace.

Nezbytná příprava:

1. Mít sebou notebook, na kterém budete instalaci prováďět. Konfigurace: minimálně 100 GB volného místa na disku a 4 GB RAM (stačí i méně, ale reakce budou velice zpomalené). Idealní konfigurace je 8 GB a více, 2x HDD (ještě lépe SSD) pro oddělení IOPS - pak lze  spustit více instancí najednou a simulovat si jak loadbalancing, tak replikace).
2. Nainstalovaný VMware player – zdarma se dá stáhnout ze stránek WMware.
3. Připravený virtualní server Windows 2003 R2 nebo ideálně 2008 (MS umožnuje instalaci bez klíče pro testovací účely na 30 dní).

Heslo pro registraci: dell


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.

Komentáře