Common Česká republika a Slovensko

Common Česká republika a Slovensko  • Termín a čas konání: -
  • Common Česká republika a Common Slovensko
  • Typ akce: konference
  • Cena: neděle 7 500 Kč (9 900 Kč pro nečleny), pondělí 6 700 Kč (9 100 Kč pro nečleny)
  • Pořadatel: Avnet, IBM
  • Místo konání: Hotel Galant, Mikulov

Common vás ve spolupráci se společností Avnet opět po roce zve na mezinárodní konferenci, která proběhne v atraktivním prostředí hotelu Galant v samém srdci moravského města Mikulov.

V duchu těch nejlepších tradic vám i letos připravili skutečně zajímavý odborný program s vynikajícími řečníky. Pokud se potřebujete o této problematice dozvědět všechny detaily, neváhejte a vyplňte registrační formulář - počet míst je omezen a nebývalé množství a především kvalita odborných přednášek určitě přitáhne velký počet zájemců.

Každoročně figurují v oznámeních firmy IBM stále zajímavější technologie nejen z oblasti procesorů a dalšího hardware, ale také nové verze operačních systémů, databází a software obecně.

V programu konference jsou tak horké aktuality jako je IBM i 7.3, raketový nástup Linux on POWER a zásadní inovace z oblasti ukládání a vysoké dostupnosti dat. Na své si určitě přijdou i zájemci o programování a tvorbu aplikací, kteří se kromě vysoce fundovaných
přednášek budou moci zúčastnit i dvou nedělních specializovaných workshopů.

Těšit se můžete na ukázky praktického využití moderních IBM technologií v reálném nasazení u koncových zákazníků. 

Registrace zde.

Common 2016 - harmonogram

Doprovodný program

Neděle 29. 5. - Kapela Secret Session hraje, zní a působí jako skupina ostřílených angloamerických hudebníků z roku 1969 a přináší autentický zážitek ve svobodném duchu hudby z éry květinových dětí.

Těšit se můžete na jemnější blues, zasněné baladické pasáže,
ale i chytlavé rytmické písničky či živočišný hard rock.

Pondělí 31. 5. - Pink Floyd Acustic Duo je netradiční cover band slavné britské art-rockové skupiny. Na rozdíl od jiných, klasických Pink Floyd revivalů se toto uskupení nesnaží co nejvíce přiblížit svým vzorům, nýbrž vyjádřit genialitu a originalitu jejich hudby ve velmi netradičních aranžích a úpravách.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.
Úvodní foto: Common, Avnet

Komentáře