Comguard Communication Security

VAD distributor bezpečnostních řešení, společnost Comguard, zve na mezinárodní konferenci Communication Security. Jaká témata vás čekají?
Mottem letošního ročníku je heslo: „Jediná ochrana před únikem informací – aktivní monitoring“. Konference se zaměří na vybraná témata jakými jsou uplatnění nových technologií v aplikační bezpečnosti, Database, File & Configuration Change Control, webová a mailová bezpečnost, bezpečnost dodaná formou služby, řízení identity a přístupu uživatelů, filtrování šifrovaného provozu, moderní proxy, přínosy UTM firewallů, log a event management, management IP adres, bezpečnost DNS a bezpečná virtualizace.

Jako nezávislý odborník vystoupí Jaromír Talíř, technický ředitel CZ.NIC s přednáškou „DNSSEC - konečně bezpečné DNS“. Konference je určena pro poskytovatele IT bezpečnostních řešení, CIO, CSO, IT odborníky z bankovní a podnikové sféry a pro státní správu a samosprávu. Vstup pro registrované do 15.9. je bezplatný a zahrnuje občerstvení a oběd. Registrovat se můžete na e-mailu marketing@comguard.cz .


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.

Komentáře