Citrix Virtual Apps and Desktops 7 Administration On-Premises and in Citrix Cloud (CWS-215)

Citrix Virtual Apps and Desktops 7 Administration On-Premises and in Citrix Cloud (CWS-215)
Představujeme vám nový kurz CSW-215, který nahrazuje CXD-210 Citrix Virtual Apps and Desktops 7.1x Administration.

Citrix recertifikace - speciální nabídka!

Vypršela vám platnost certifikace CCA-V, CCA XenApp 6, CCAA XenApp 6 nebo CCA XenDesktop 5? Máte jedinečnou možnost obnovit CCA-V certifikaci v případě, že do 30. června 2019 absolvujete u nás toto nové školení CWS-215.

Tento pětidenní kurz Vás naučí jak nasadit, instalovat, konfigurovat, nastavit profily užívatelů, jak konfigurovat politiky, tisky a základní bezpečnostní funkce on-premis Virtual Apps a Desktop řešení, a jak provést migraci do Citrix Cloudu.

Školení zahrnuje vše potřebné k instalaci, konfiguraci a správě Citrix Virtual Apps a Desktops 7 prostředí, dále získáte znalosti jak spravovat Citrix on-premis řešení a jak migrovat z on-premis řešení do cloudu pomocí Citrix Cloud management vrstvy.

Pokud s Citrixem začínáte nebo plánujete přechod do Citrix Cloudu, tento kurz je nezbytným krokem umožňující získat správné znalosti pro uspěšné vytvoření a správu Citrix Workspace.

Rozdíl mezi kurzem CXD-210 a novým CWS-215:

  • CXD-210 se zaměřuje pouze na instalaci a administraci v on-premis Citrix Virtual Apps a Desktop.
  • CWS-215 zahrnuje správuCitrix Virtual Apps a Desktop jak v on-premise, tak i Citrix Cloud/hybrid prostředí a zahrnuje i úvod do Citrix Analytics.
  • Kód kurzu "CWS" představuje zkratku pro Citrix Workspace

Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.Komentáře