Citrix Synergy Autumn 2010

Společnost Citrix Systems ohlásila zahájení registrací na podzimní konferenci Citrix Synergy Autumn 2010. Kdy se akce koná, co nabídne a jak se registrovat?

Citrix Synergy Autumn 2010  • Termín a čas konání: -
  • Citrix Synergy Autumn 2010
  • Typ akce: konference
  • Cena: 795-895 eur
  • Pořadatel: Citrix
  • Místo konání: Berlín, hotel Estrel
  • Více informací: www.citrixsynergy.com

V rámci konference bude Citrix věnovat pozornost oblastem virtualizace, optimalizaci sítí a cloud computingu. Krom přednášek se na programu objeví také praktické ukázky v laboratořích a Geek Speak Live – interaktivní debata technických expertů, analytiků a blogerů. Přednášky rozdělil Citrix na tři témata, konkrétně na téma virtualizace desktopů, cloudová a datová centra a podnikání a strategie v IT.

S konferencí Citrix Synergy Autumn je spojen Citrix Summit 2010, školící konference pro členy partnerské sítě Citrixu (Citrix Partner Network). Summit začíná dva dny před Synergy a partneři získají na akci informace o nejnovějších trendech z výše jmenovaných témat, včetně zkušeností s prodejem a strategie pro konkurenční boj.

Konference Citrix Synergry Autumn 2010 se koná 6. a 7. 10. v kongresovém středisku hotelu Estrel v Berlíně. Registrovat se můžete přímo na oficiálních stránkách. Pokud to stihnete do prvního srpna a chystáte se na konferenci poprvé, vyjde vás vstupenka na 830 euro. Po prvním srpnu zaplatíte už 895 euro, nicméně pokud jste se účastnili dřívějších Synergy akcí (např. iForum, Synergy  USA, Solutions Conference, Citrix Values), zaplatíte 795 euro. Více informací o cenách najdete na oficiálním webu.


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.

Komentáře