Andělský den sítě Klikman

V minulém roce vzniklá síť 150 kamenných prodejen Klikman.cz pořádá první slet členů a zájemců nazvaný "Andělský den sítě Klikman".

Andělský den sítě Klikman  • Termín a čas konání: -
  • Andělský den sítě Klikman
  • Typ akce: setkání členů a potencionálních zájemců
  • Pořadatel: eD' system Czech
  • Místo konání: Hotel Medlov, Nové Město na Moravě, Fryšava 143
  • Více informací: www.klikman.cz

Na tomto setkání se můžete seznámit s úspěchy sítě za uplynulých 6 měsíců, současnou situací na trhu IT  a bude stanovena strategie  činnosti na následující období. Hosté budou podrobně  informováni o  možnostech využití škály marketingových nástrojů, které jim síť poskytuje k získávání nových zákazníků a ke své propagaci ve svém regionu.

V rámci akce budou prezentováni také  výrobci, kteří úzce ze sítí spolupracují, a to jak formou přednášek, tak neformálními rozhovory s jednotlivými členy sítě. K dispozici také budou zástupci sítě Klikman.cz a produkt manažeři eD system Czech.

Ředitel pro rozvoj obchodu pan Petr Schrom vysvětluje název akce : "Víte  Anděl z řeckého Angelos  je v překladu "posel". Tým Klikman.cz je v podstatě složen z takových  "poslů", kteří se snaží přinášet poselství od 150 kamenných prodejen směrem k výrobcům a zase zpátky, a to vše ve snaze lépe zaměřit na cíl  a  zajistit tak zvýšení prodeje všem zúčastněným stranám. Pomáhá členům s propagací a zviditelněním  se na trhu, stráží nezávislost členů sítě a chrání je před vysokými nákupními cenami.  Když si tedy vybereme charakteristické znaky práce člena týmu Klikman.cz – tak Vám z toho vyjdou slova: posel, pomáhá, stráží, chrání, z tohoto důvodu je první slet členů a zájemců nazván "Andělský den sítě Klikman" a proběhne v této atmosféře."


Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.

Komentáře