Zyxel slaví 30 let od založení, pokračuje v investicích do nových technologií

V rámci oslav Go 30, Beyond Possibility plánuje mateřská společnost Unizyx Holding Corp propagovat nové produkty i spouštět globální kampaně na sociálních sítích. Zároveň se netají ambicemi pokračovat v úspěšné transformaci firmy.

Zyxel slaví 30 let od založení, pokračuje v investicích do nových technologiíDnes 16. 8. 2019 oslavila společnost Zyxel ve své taiwanské centrále třicet let své existence. Součástí oslav nazvaných Go 30, Beyond Possibility je i propagace nových produktů a spuštění celosvětových kampaní na sociálních sítích.

Původní firma se od roku 1989 rozrostla do skupiny dceřiných společností Zyxel Communications, Zyxel Networks, MitraStar Technology, ZyFlex Technologies a Ardomus Networks, jež spadají pod mateřskou společnost Unizyx Holding Corp.

Třicáté výročí představuje velmi důležitý milník,“ poznamenává Gordon Yang, generální ředitel společnosti Unizyx. „Po celou dobu existence společnosti je klíčem k jejímu úspěchu týmová práce.“

Dodává, že společnost je od samého počátku věrná pěti základním hodnotám. Těmi jsou péče o zákazníky, inovace, rychlost, čestnost a sdílení s ostatními. V posledních letech navíc firma prochází transformací spočívající v investicích do nových technologií.

Unizyx je dle svých slov první taiwanskou společností, která úspěšně vyvinula řešení pro cloudovou správu sítí a softwarově definovanou síť WAN. Své technologické zkušenosti uplatňuje i v oblasti bezpečnostních řešení.

Zdroj: Zyxel

Úvodní foto: Africa Studio / stock.adobe.com

Komentáře