Zyxel rozšiřuje portfolio cloudových produktů Nebula o šest přístupových bodů

Nové přístupové body podporují tři režimy správy a jsou dodávány s roční licencí služby Professional Pack. Nová verze síťového řešení Nebula pak nabízí funkci pro optimalizaci výkonu připojených přístupových bodů.

Zyxel rozšiřuje portfolio cloudových produktů Nebula o šest přístupových bodů
Společnost Zyxel představila šest nových přístupových bodů Nebula řady WAC6100 a WAC6500 včetně outdoorových modelů WAC6500. Každý přístupový bod NebulaFlex je navíc dodáván s roční licencí Professional Pack.

Přístupové body budou dle výrobce podporovat tři režimy správy, takže uživatelé mohou libovolně přepínat mezi jejich samostatnou správou přes IP adresu, provozem, který řídí kontroler, a provozem, který přes cloud řídí platforma Nebula.

Rozšíření se dočkala i nová verze síťového řešení Nebula, které organizacím umožňuje využívat potenciál cloudu. Klíčovými novinkami právě představené verze jsou funkce Wireless health monitor a Facebook WiFi.

První jmenovaná automaticky analyzuje a optimalizuje výkon připojených přístupových bodů, druhá zase pomáhá organizacím, jež se chtějí pomocí sociální sítě spojit se svými uživateli z řad hostů a těžit z nových marketingových možností.

Zdroj: Zyxel
Úvodní foto: Zyxel

Komentáře