ZyXel představil jednotné centrum podpory v podobě webového portálu

Portál ZyXel Support Center nabízí veškeré nástroje podpory na jednom místě, od aktualizací firmwaru až po uživatelské fórum a komunikaci s technickou podporou společnosti.

ZyXel představil jednotné centrum podpory v podobě webového portáluSpolečnost ZyXel spustila své nové centrum podpory ve formě internetového portálu ZyXel Support Center. Web má responzivní design, a je tak přístupný i pro mobilní zařízení.

Portál nabízí všechny nástroje podpory ZyXeluna jednom místě. Návštěvníci si mohou stáhnout datové listy, manuály, firmware nebo software.

Najdou zde také bezpečnostní upozornění, oznámení, praktické tipy k produktům nebo vzdělávací kurzy. Na fóru pak mohou komunikovat s ostatními uživateli nebo zaměstnanci společnosti ZyXel. Vše však pouze v angličtině.

Nový ZyXel Support Center je jako virtuální pomocná ruka. Naši zákazníci teď najdou všechno na jednom místě – ať hledají řešení problémů, nebo instrukce či tipy ke svým produktům ZyXel,“ uvedl Martin Bratičák, šéf prodejního kanálu ZyXelu pro region CEE.

Portál ZyXel Support Center najdete na adrese support.zyxel.com.

Zdroj: ZyXel

Úvodní foto: ZyXel

Komentáře