Zyxel posiluje své cloudové síťové řešení Nebula

Rodina síťových řešení Zyxel Nebula uživatelům nově nabídne omezenou celoživotní licenci, nový hardware a dedikované fórum pro komunikaci s vývojáři a ostatními uživateli.

Zyxel posiluje své cloudové síťové řešení NebulaSpolečnost Zyxel Communications oznámila rozšíření svého cloudového řešení Nebula. Mezi novinky patří omezená celoživotní licence, podpora prostřednictvím fóra, nové modely a další funkce.

Rodina Nebula zahrnuje kabelová, bezdrátová a bezpečnostní zařízení, která jsou centrálně řízena z cloudového prostředí. Podle výrobce je toto řešení ideální pro optimalizaci sítí pokrývajících více lokalit.

Vedle současného kreditového licenčního modelu, který předplatitelům usnadňuje plánování licenčních poplatků, Zyxel nově nabízí flexibilní omezenou celoživotní licenci.

Poskytovatelé řízených služeb a organizace využívající tuto licenci tak mají dostat k dispozici dlouhodobou a bezproblémovou službu, která nevyžaduje každoroční obnovu.

Služba je dostupná bez jakýchkoliv dalších nákladů i po výměně licencovaných zařízení Nebula, což podle Zyxelu povede ke snížení celkových nákladů na jejich vlastnictví.

Další novinkou je dedikované fórum, kde uživatelé najdou potřebné mateiriály, ale především budou moci komunikovat s dalšími uživateli a experty na řešení Nebula.

Forum poslouží k zodpovězení častých dotazů, řešení problémů a sdílení znalostí a zkušenosti. Prostřednictvím fóra mohou navíc uživatelé zasílat vývojářům řešení Nebula podněty.

Rodina produktů Nebula se současně rozrostla o nové přepínače bez PoE (NSW100-10, NSW100-28) a o základní model bezpečnostní brány (NSG50).

Tyto novinky podle výrobce představují cenově dostupnou možnost přechodu na cloud, která má přesvědčit zejména menší organizace.

Zdroj: Zyxel
Úvodní foto: Zyxel

Komentáře