Zyxel obdržel certifikaci Microsoft Azure za bezpečnostní firewally ZyWall

Certifikace síťových bezpečnostních zařízení Zyxel od cloudové platformy Microsoft Azure dle společnosti otevírá cestu k posílení a rozšíření hybridní cloudové infrastruktury malých a středně velkých společností.

Zyxel obdržel certifikaci Microsoft Azure za bezpečnostní firewally ZyWallSpolečnost Zyxel oznámila, že její bezpečnostní firewally ZyWall získaly certifikaci od cloudové služby Microsoft Azure. Tato certifikace společnosti usnadní poskytování řešeín pro malé a středně velké podniky, které provozují hybridní sítě.

Firewally značky Zyxel prošly testy s výbornými výsledky. „Všechny provedené testy dopadly skvěle. Připojení vytvořená pomocí firewallu ZyWall ATP200 vykazovala stabilitu po dobu několika dnů,“ uvádí Mario Afiri, vedoucí technického týmu Microsoft Azure Networking.

Zyxel uvádí, že nad ostatními produkty s certifikací Azure firewally ZyWall vynikají zejména podporou protokolu BGP (Border Gateway Patrol) i rozhraní VTI (Virtual Tunnel Interface). Obě tyto přednosti zajišťují výraznou flexibilitu a škálovatelnost.

Pokud malé a středně velké společnosti nechtějí přijít o konkurenceschopnost a o největší šanci na dlouhodobý úspěch, musí dnes být všestranné,“ poznamenává Martin Bratičák, Regional Director CEE v Zyxelu.

To je jeden z hlavních důvodů, proč si flexibilní cloudová řešení, jako například Microsoft Azure, získala v posledních letech takovou oblibu,“ uzavírá.

Zdroj: Zyxel

Úvodní foto: kras99 @ Fotolia.com

Komentáře