Zyxel a McAfee spojují síly, nabízí ochranu pro malé a středně velké organizace

Integrace antimalwarového řešení značky McAfee do firewallů ZyWall ATP podle společnosti Zyxel přináší robustní ochranu podnikových sítí před malwarem a útoky nultého dne.

Zyxel a McAfee spojují síly, nabízí ochranu pro malé a středně velké organizace



Společnost Zyxel Networks oznámila uzavření partnerství s firmou McAfee. Cílem spolupráce je dle Zyxelu poskytovat komplexní bezpečnostní řešení určené malým a středně velkým organizacím.

Antimalwarové řešení společnosti McAfee tak bude nově integrované ve firewallech ZyWall ATP, kde dle výrobce bude poskytovat výkonné zabezpečení a pokročilé filtrování webových stránek.

Zyxel dále oznámil rozšíření rodiny firewallů ATP určených primárně malým a středně velkým organizacím o dva nové modely: ZyWALL ATP100W a ATP700. Novinky kombinují škálovatelný cloudový sandboxing s dalšími bezpečnostními funkcemi.

 „Většina malých a středně velkých firem se neobejde bez efektivního antimalwarového řešení pro ochranu před nejnovějšími kybernetickými hrozbami,“ uvedl Martin Bratičák, regional director CEE ve společnosti Zyxel.

Naše nová řada produktů ATP přináší malým a středně velkým firmám komplexní a flexibilní ochranu. I v této složité době se tak mohou zaměřit na své podnikání a mít jistotu, že jejich síť je bezpečná, efektivní a flexibilní,“ dodal.

Zdroj: Zyxel Networks









Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře