Zuzana Švecová vede tým technologických specialistů v Cisku

Z pozice architecture lead má Švecová na starost tým specialistů pro architektury datacenter, podnikových sítí a technologií pro týmovou spolupráci. Ve společnosti působí od roku 2013.

Zuzana Švecová vede tým technologických specialistů v CiskuSpolečnost Cisco oznámilo, že Zuzana Švecová nově působí na pozici architecture lead a má tak na starosti vedení týmu specialistů pro architektury datacenter, podnikových sítí a technologií pro týmovou spolupráci.

Její tým je zodpovědný za prodej a marketingovou komunikaci nových produktů a architektur ve formě připravených řešení. Mezi ně patří například hyperkonvergovaná infrastruktura HyperFlex, síťová řešení SD-WAN či komunikační platforma Webex.

Zuzana je v našem týmu již šest let a výrazně se během té doby podílela na úspěchu naší společnosti. Pevně věřím, že své technologické znalosti a manažerské dovednosti zužitkuje i v nové pozici,“ uvedl generální ředitel společnosti Michal Stachník.

Zuzana Švecová pracuje pro Cisco od roku 2013, kdy stala se součástí programu Cisco Sales Associates Program. Dva roky zastávala pozici account manažerky pro virtuální prodej a následně se coby produktová specialistka zaměřovala na síťová řešení.

Zdroj: Cisco

Úvodní foto: Cisco

Komentáře