Zuzana Kocmaníková je novou generální ředitelkou českého IBM

Dosavadní obchodní ředitelka české pobočky povýšila do generálského křesla. Současně bude zodpovídat za vedení regionu IBM Central, který zahrnuje český a slovenský trh.

Zuzana Kocmaníková je novou generální ředitelkou českého IBMSpolečnost IBM jmenovala Zuzanu Kocmaníkovou do funkce generální ředitelky české pobočky s platností od začátku dubna. Kocmaníková bude zároveň působit také jako generální ředitelka regionu IBM Central, zahrnujícího Českou a Slovenskou republiku.

Zuzana Kocmaníková, která byla doposud obchodní ředitelkou IBM, bude přímo odpovědná za aktivity IBM v obou zemích. Ve funkci nahrazuje Branislava Šeba, který serozhodl po devíti letech pokračovat ve své profesní kariéře mimo IBM.

Svou kariéru v IBM zahájila Zuzana Kocmaníková v červenci 2004, ve stejném měsíci roku 2013 pak povýšila na svou dosavadní pozici obchodní ředitelky. Před nástupem do IBM získávala pracovní zkušenosti v několika společnostech v Rakousku a na Slovensku.

Kocmaníková je absolventkou Univerzity Mateja Bela v Banské Bystrici a studovala také na Wirtschaftuniversitaet ve Vídni.

Zdroj: IBM

Úvodní foto: IBM

Komentáře