Zuzana Jakubová vede novou divizi HealthCare & FEIS v Arbes Technologies

Ředitelkou nové divize HealthCare & FEIS se stala Zuzana Jakubová, jež do té doby vedla původní divizi zabývající se ekonomickými informačními systémy. V Arbes Technologies působí od roku 2017.

Zuzana Jakubová vede novou divizi HealthCare & FEIS v Arbes TechnologiesSpolečnost Arbes Technologies, dodavatel informačních systémů pro bankovnictví a finanční trhy, oznámila založení nové divize s názvem HealthCare & FEIS. Jejím vedení byla pověřená Zuzana Jakubová, jejíž úkolem bude zastřešovat obchodní aktivity divize.

Divize vznikla spojením oddělení, které se zabývá nemocničními informačními systémy a následnými službami ve zdravotnictví (HealthCare) a původní divize Financial Economic Information Systems (FEIS), kterou Jakubová do té doby vedla.

Jakubová do Arbes Technologies přišla v roce 2017, dříve působila ve firmách SMS či ICZ, kde pracovala jako ředitelka zahraniční pobočky. Vedla i vlastní společnost, která se zabývala konzultační činností v oblasti informačních systémů ve zdravotnictví.

V Arbes Technologies nejprve stála u zrodu oddělení HealthCare, následně se stala ředitelkou divize ekonomických informačních systémů. Ve volném čase se věnuje chovu a trénink sportovních koní, má tři dospělé děti.

Zdroj: Arbes Technologies

Úvodní foto: Arbes Technologies

Komentáře