Zorana Jurić je senior marketing manager Kaspersky Lab pro východní Evropu

Nová regionální šéfka marketingu přichází z analytické společnosti IDC. Jejím úkolem bude vytvářet a řídit marketingové aktivity Kaspersky Lab napříč celým regionem včetně ČR a SR.

Zorana Jurić je senior marketing manager Kaspersky Lab pro východní EvropuSpolečnost Kaspersky Lab oznámila, že jmenovala Zoranu Jurić na pozici senior marketing managerky pro oblast východní Evropy. Ze své funkce bude zodpovědná za vytváření a řízení aktivit na trzích v celém regionu včetně České republiky a Slovenska.

Cílem Zorana Jurić je strategicky prosazovat vizi společnosti Kaspersky Lab a její produkty pro firmy i jednotlivce. Kromě marketingového mixu chce také dále rozvíjet vztahy se zákazníky, partnery a distributory.

Posílení vztahů Kaspersky Lab s jejími lokálními ICT distributory a resellery je mojí hlavní prioritou, stejně tak jako zvyšování povědomí místních uživatelů o kybernetických hrozbách,“ uvedla Zorana Jurić ku příležitosti svého jmenování.

Zorana Jurić přichází ze společnosti IDC, kde měla v pozici regionální manažerky na starosti srbský trh. Během svého desetiletého působení zde získala řadu zkušeností a znalostí o trhu s informačními technologiemi.

Zdroj: Kaspersky Lab

Úvodní foto: Kaspersky Lab

Komentáře