Zoran Puskovic je novým generálním ředitelem Kaspersky Lab pro náš region

Společnost Kaspersky Lab oznámila, že od 1. dubna zaujal pozici generálního ředitele pro východní Evropu, tedy i Českou republik a Slovensko, Zoran Puskovic.

Zoran Puskovic je novým generálním ředitelem Kaspersky Lab pro náš regionNový generální ředitel Kaspersky Lab pro východní Evropu Zoran Puskovic je zodpovědný za dlouhodobý růst a posilování firemní pozice na trzích ve východní Evropě.

Výrobce uvedl, že bude "strategicky prosazovat vizi společnosti usilující o celospolečenské povědomí o kyberbezpečnosti a zároveň bude mít na starosti posílení vedoucího postavení společnosti v regionu".

Jeho klíčovou oblastí je podpora firemních a uživatelských produktů společnosti Kaspersky Lab spolu se službami threat intelligence.

Zoran Puskovic přichází ze společnosti ServiceNow CEE, kde zastával funkci regionálního ředitele pro rozvíjející se trhy. Předtím zastával řadu vedoucích pozic ve firmách jako je Virtual Instruments, VMware, SAP Central Europe nebo IBM a Hewlett-Packard.

„Díky rozsáhlým znalostem Zorana Puskovice v oblastech řízení, přímého prodejte či obchodu očekáváme v následujících měsících významný růst ve východní Evropě,” uvedla v tiskovém oznámení generální ředitelka Kaspersky Lab pro Evropu, Ilijana Vavan.

Zdroj: Kaspersky Lab

Úvodní foto: Kaspersky Lab

Komentáře