Zmrtvýchvstalá Avaya představila novou cloudovou divizi

Nová divize Avaya Cloud bude nabízet aplikace a řešení pro veřejný, soukromý i hybridní cloud. Povede ji Mercer Rowe, bývalý viceprezident IBM pro oblasti cloudu a umělé inteligence.

Zmrtvýchvstalá Avaya představila novou cloudovou diviziSpolečnost Avaya, která před měsícem vyšla z insolvenčního řízení, představila světu novou organizaci Avaya Cloud. Jak napovídá samotný název, nová divize bude zaměřena na cloudová řešení a služby. V jejím čele stanul bývalý viceprezident IBM Mercer Rowe.

Avaya úspěšně provedla řízený bankrot, který od počátku prezentovala jako proces, jenž má pomoci s transformací z hardwarového výrobce v softwarovou firmu. Představení cloudové divize proto není žádným překvapením.

Společnost plánuje investovat do segmentů kontaktních center a jednotné komunikace postavených na cloudovém modelu, které se podle ní stále nacházejí v rané fázi vývoje a představují proto velkou příležitost k růstu.

Nová divize bude podle Avaye vyvíjet a prodávat aplikace a řešení pro veřejný, soukromý i hybridní cloud. Mercer Rowe bude řídit veškeré její aktivity a využije své zkušenosti s vedením globálních cloudových iniciativ společností IBM a VMware.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: kras99 @ Fotolia.com

Komentáře