Změna ve vedení Shoptetu, novým CEO je Samuel Huba

V nové roli se bude soustředit především na nové rozvojové projekty, zahraniční expanzi a také na nárůst počtu klientů a zaměstnanců. Zakladatel Shoptetu Miroslav Uďan ve se přesouvá do strategické role mimo přímé řízení společnosti.

Změna ve vedení Shoptetu, novým CEO je Samuel HubaSpolečnost Shoptet oznámila, že na začátku dubna 2021 provedla výměnu na pozici CEO. Současného šéfa a zakladatele Shoptetu Miroslava Uďana v dubnu vystřídal Samuel Huba, který ve společnosti doposud zastával pozici provozního ředitele.

Huba, jenž v Shoptetu působí od roku 2018, se v nové roli bude soustředit především na růst společnosti v Česku a zdárné provedení expanze do Evropy.

Plánuje se také zaměřit na samostatnou značku Shoptet Premium i na rozvoj dalších strategických projektů. Mezi jeho cíle bude patřit i nárůst počtu klientů s ohledem na rychlý rozvoj společnosti na českém trhu.

Přípravy pro budování naší pozice na nových trzích jsme spustili již v loňském roce, naše ambice pro nadcházející období jsou ale mnohem větší,“ komentuje Huba.

Doplňuje, že v souvislosti s expanzí Shoptet plánuje letos i v dalších letech otevřít desítky pozic především ve vývoji, produktu a v péči o klienty.

Zdroj: Shoptet

Úvodní foto: Shoptet

Komentáře