Zebra Systems uzavřela distribuční smlouvu se společností Cloudflare

Smlouva o dodávkách služeb zaměřených například na bezpečnost aplikační síťové infrastruktury nebo týmovou spolupráci je platná pro Českou republiku i Slovensko.

Zebra Systems uzavřela distribuční smlouvu se společností CloudflareSpolečnost Zebra Systems oznámila, že s platností od začátku roku 2021 navázala na českém a slovenském trhu partnerství s firmou Cloudflare. Ta dodává platformu zvyšující bezpečnost, výkonnost a spolehlivost internetových aplikací.

V České republice a na Slovensku bude Zebra zodpovědná za dodávky služeb zaměřených na bezpečnost aplikační síťové infrastruktury, zvyšování výkonnosti a spolehlivosti internetových aplikací, týmovou spolupráci či platformy pro vývojáře.

Jsme potěšeni, že můžeme rozšířit své portfolio o značku Cloudflare, která zajišťuje správné fungování ohromného množství webových zdrojů a podporuje cca 25 milionů internetových infrastruktur po celém světě,“ uvedl Zdeněk Bínek, ředitel společnosti Zebra Systems.

Zejména v dnešní době provozovat bezpečný web stojí organizace spoustu úsilí, času a know-how. Díky službám Cloudflaru je možné řadu věcí zjednodušit a zautomatizovat a věnovat se důležitějších obchodním záležitostem,“ dodal.

Zdroj: Zebra Systems

Úvodní foto: © photon_photo - Fotolia.com

Komentáře