Zebra systems spouští platformu pro MSP partnery Zebra Marketplace

Virtuální tržiště podle distributora nabízí stávajícím i potenciálním partnerům možnost rychle zprovoznit nabídku vlastních IT služeb. Partneři v platformě zatím najdou řešení Acronis Cyber Cloud, Solarwinds MSP a GFI Mail Security.

Zebra systems spouští platformu pro MSP partnery Zebra MarketplaceSpolečnost Zebra systems oznámila Zebra marketplace, platformu zaměřenou na cloudové služby IT správy a kybernetické bezpečnosti pro poskytovatele řízených služeb (MSP) a další IT dodavatele.

Cílem platformy je podle distributora poskytnout snadný přístup k poskytování SaaS služeb partnerům, kteří v současné době řeší prudce rostoucí poptávku zákazníků po cloudových službách. 

V současné chvíli platforma Zebra marketplace umožňuje aktivovat služby Acronis Cyber Cloud pro nasazení kybernetické ochrany, Solarwinds MSP pro poskytování řízených služeb a GFI Mail Security pro podnikovou e-mailovou bezpečnost.

V poslední době podle ředitele Zebry Zdeňka Bínka téměř skokově vzrostl zájem zákazníků o IT služby na úkor pořizování vlastní infrastruktury a IT dodavatelé se musejí tomuto trendu rychle přizpůsobit.

Rozhodli jsme se proto portfolio našich cloudových produktů soustředit na jedno místo tak, aby si naši partneři a další zájemci o poskytování služeb mohli zvolit MSP platformu přesně podle svých potřeb,“ upřesňuje Bínek.

Stávajícím i potenciálním partnerům nabízí Zebra marketplace možnost zprovoznit nabídku vlastních IT služeb. Produkty si podle distributora lze i vyzkoušet na 30 dní zdarma.

Zdroj: Zebra systems

Úvodní foto: Zebra systems

Komentáře