Zebra systems si odnáší globální ocenění GFI Software za marketing

První společné globální setkání distributorů GFI Software a Kerio Technologies ukázalo, jak propojit portfolia obou společností a využít jejich technologie. Kromě toho se předávaly ceny pro nejlepší distributory roku 2016.

Zebra systems si odnáší globální ocenění GFI Software za marketingSpolečnost GFI Software, dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích, ocenila na svém globálním setkání GFI Software & Kerio Distributor Forum 2017 nejlepší distributory. Jedna z letošních cen putovala do ČR.

Cenu Best Marketing Efforts of 2016 totiž získala česká společnost Zebra systems, výhradní distributor produktů GFI Software v České republice a na Slovensku a nově i distributor produktů společnosti Kerio Technologies.

Naše společnost dlouhodobě věnuje oblasti marketingu klíčovou pozornost, a proto je pro nás ocenění v konkurenci distributorů GFI z celého světa velmi potěšující,“ uvedl ředitel Zebra systems Zdeněk Bínek (na snímku).

Konference v rakouském Bad Blumau byla prvním společným setkáním distributorů řešení GFI Software a Kerio Technologies po jejich spojení. Setkání ukázalo cestu, jak budou moci distributoři využít příležitostí rozšířit své portfolio softwarových řešení o jednu nebo druhou značku.

Zdroj: GFI Software

Úvodní foto: GFI Software

Komentáře