Zebra Systems se stává distribučním partnerem Virtuozzo pro ČR a SR

Zebra Systems, která je distributorem s přidanou hodnotou řešení Acronis, GFI Software, N-able a Cloudflare, novou distribuční smlouvou rozšířila své portfolio o další značku v oblasti IT správy a bezpečnosti.

Zebra Systems se stává distribučním partnerem Virtuozzo pro ČR a SRSpolečnost Zebra Systems uvedla, že se stala distribučním partnerem společnosti Virtuozzo, globálního poskytovatele hybridní virtualizace, ukládání a cloudových softwarových řešení, na českém a slovenském trhu. 

Distributor bude v obou zemích odpovědný za dodávky kompletní řady produktů včetně Virtuozzo Hybrid Infrastructure, Virtuozzo Hybrid ServerVirtuozzo Hybrid Cloud.

Softwarová řešení Virtuozzo podle Zebry nabízejí poskytovatelům MSP a cloudových služeb cenově efektivní způsob spuštění cloudových služeb, které přesněji odpovídají na požadavky jejich zákazníků.

Jsme potěšeni, že můžeme rozšířit své portfolio o značku Virtuozzo, která doplňuje řešení dostupná našim partnerům a poskytovatelům služeb,“ uvedl k nové spolupráci Zdeněk Bínek, ředitel společnosti Zebra Systems.

Zejména dnes, kdy registrujeme rostoucí poptávku po řízených a cloudových službách vidíme řešení Virtuozzo jako důležitou technologii, která je komplementární k naší nabídce a která nám umožní být na trhu ještě úspěšnější,“ dodal.

Zdroj: Zebra Systems

Úvodní foto: Zebra Systems

Komentáře