Zebra systems přebírá distribuci Keria na českém i slovenském trhu

GFI Software počátkem roku dokončilo akvizici Kerio Technologies a nyní předává distribuci jeho portfolia svému dvornímu distributorovi Zebra systems.

Zebra systems přebírá distribuci Keria na českém i slovenském trhuSpolečnost GFI Software, dodavatel řešení pro bezpečnost podnikových sítí, oznámila, že s platností od 1. 6. 2017 předá distribuci produktů Kerio Technologies na českém a slovenském trhu společnosti Zebra systems.

Jmenování distributora následuje po akvizici Kerio Technologies ze strany GFI Software, jež proběhla v lednu tohoto roku. Zebra systems je současně výhradním distributorem GFI Software na obou trzích.

Zebra bude konkrétně zodpovědná za distribuci produktů Kerion Connect, Kerio Control, Kerio Operator a Kerio Cloud, které pokrývají potřeby firem v oblastech jednotné komunikace a zabezpečení sítí.

Vítáme portfolio Kerio do rodiny námi distribuovaných produktů. Pevně věřím, že tímto jmenováním získají dosavadní obchodní partneři řešení Kerio i GFI Software nové obchodní příležitosti,“ uvedl ředitel Zebra systems Zdeněk Bínek

Zdroj: GFI Software

Úvodní foto: Zebra systems, Kerio Technologies

Komentáře