Zebra Systems je distributorem produktů SolarWinds MSP v ČR a SR

Distributor do své nabídky zařazuje širokou škálu řešení společnosti SolarWinds MSP zaměřených na správu IT prostředí i ochranu před malwarem a dalšími hrozbami. Smlouva je platná pro Českou republiku a Slovensko.

Zebra Systems je distributorem produktů SolarWinds MSP v ČR a SRSpolečnost Zebra Systems oznámila, že se s platností od 1. 5. 2020 stala distributorem produktů SolarWinds MSP, dodavatele IT řešení pro poskytovatele služeb (MSP), na českém a slovenském trhu.

Pevně věříme, že široké spektrum řešení SolarWinds MSP poskytne našim partnerům a jejich zákazníkům další nástroje k ještě lepšímu zabezpečení a nepřerušenému provozu IT infrastruktur,“ řekl Zdeněk Bínek, ředitel společnosti Zebra Systems.

Na obou trzích bude Zebra Systems zodpovídat za distribuci následujících produktů SolarWinds MSP:

  • SolarWinds N-central – Řešení komplexní správy celého IT prostředí pod jednou střechou
  • SolarWinds Remote Monitoring and Management – Centralizovaná sada nástrojů pro správu a vzdálený monitoring s cloudovým managementem
  • SolarWinds Backup – Cloudové řešení pro snadnou správu zálohování a obnovy dat
  • SolarWinds Take Control – Software pro vzdálený přístup do všech zařízení
  • SolarWinds MSP Manager – Efektivní administrace a automatizace požadavků na technickou podporu
  • SolarWinds Mail Assure – Inteligentní emailová ochrana před malwarem a dalšími hrozbami
  • SolarWinds Passportal – Řešení pro snadnou a bezpečnou správu přístupových údajů

Kvalifikovaná podpora zabezpečení IT infrastruktur je dnes obzvláště důležitá zejména v segmentu malých a středních firem,“ uvedl k novému partnerství Johannes Kamleitner, viceprezident za partnerský prodej ve společnosti SolarWinds MSP.

Jako distributor s přidanou hodnotou má Zebra Systems ty nejlepší předpoklady pro podporu českých a slovenských partnerů v této transformaci,“ dodal.

Zdroj: Zebra Systems
Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře