Zdeněk Toman vede obchod s IT službami v Konica Minolta Business Solutions Czech

Nový obchodní ředitel ITS Sales Konica Minolta pro Českou republiku se zaměří hlavně na standardizaci populárních řešení a důraznější provázání služeb s dalšími technologiemi.

Zdeněk Toman vede obchod s IT službami v Konica Minolta Business Solutions CzechSpolečnost Konica Minolta v březnu pověřila Zdeňka Tomana řízením obchodu IT služeb v České republice. Z nové pozice se bude soustředit zejména na standardizaci nejoblíbenějších řešení společnosti a provázání služeb s dalšími technologiemi.

Naším cílem je nyní vytvořit standardizovanou nabídku produktů na základě opakujících se řešení. Zákazníkům tak budeme moci poskytnout jednoduché balíčky služeb podle jejich nejčastějších požadavků,“ uvedl Toman.

Zdeněk Toman vystudoval obor elektrotechnika a informatika Univerzity Pardubice. Ve společnosti Konica Minolta pracuje od roku 2015, kdy nastoupil na pozici key account manažera. Od dubna 2018 zde působil jako GMA manažer.

Před nástupem do Koniky Minolty zastával různé manažerské funkce ve vedení obchodu telekomunikačních společností T-Mobile nebo Telefónica.

Zdroj: Konica Minolta

Úvodní foto: Konica Minolta

Komentáře