Zboží.cz dostane novou podobu, v současnosti běží betaverze

Nová podoba portálu má přinést větší jednoduchost, automatické nabídky příslušenství ke kupovaným produktům a více informací.

Zboží.cz dostane novou podobu, v současnosti běží betaverzeServer Zboží.cz začíná před startem hlavní nakupovací sezony testovat novou podobu, která má zjednodušit hledání produktu a případně zákazníkovi nabídnout kompletní příslušenství či alternativu nákupu.

Portál se v současnosti nachází v betaverzi. Kromě grafických úprav bude domovská stránka nově nabízet čtyři tipy na nákup. Největší změny však na nakupující čekají při hledání samotných produktů.

Například při vyhledávání mobilního telefonu se kromě samotného výrobku zobrazí i výpis dalších souvisejících kategorií (adaptéry, pouzdra, nabíječky atd.). Mezi těmito kategoriemi se půjde pohybovat díky navigaci na levé straně. Ve výpisu produktů nově nakupující naleznou také možnost rovnou přejít do obchodu.

„Česká republika je rájem e-shopů s nejrůznějším sortimentem. Zákazník se tak může v této záplavě nabídek jednoduše ztratit. Tomu jsme chtěli na Zboží.cz zamezit a nabídnout lidem všechny informace o zboží na jednom místě a v novém jednoduchém designu,“ uvedl Milan Šmíd, manažer Zboží.cz.

Změnami přošel i detail produktu, který nově neslouží jen k porovnání cen. Výpis obchodů, kde je zboží dostupné, se naopak zkrátil jen na 5 nabídek (kompletní výpis bude na kliknutí). Volný prostor portál využil k zobrazení doplňkových informací a hodnocení uživatelů.

Zdroj: Seznam.cz
Úvodní foto: Zboží.cz

Komentáře