Zástupci LG a Ricoh podepsali dohodu o evropském partnerství

Nové partnerství zaručuje evropským organizacím všech velikostí a oborů podnikání přístup k portfoliu displejů včetně digital signage. Dohoda je účinná od 1. 4. 2019.

Zástupci LG a Ricoh podepsali dohodu o evropském partnerstvíTechnologické společnosti LG a Ricoh oznámily novou dohodu o partnerství v Evropě účinnou od 1. 4. 2019. Partnerství posiluje dlouhodobý vztah LG a klíčovým prodejcem jeho zobrazovacích zařízení, společnosti Ricoh.

Dohoda byla uzavřela během veletrhu Integrated Systems Europe. Prostřednictvím ní získají organizace jakékoli velikosti a oboru podnikání přístup ke širokému portfoliu displejů včetně řešení digital signange z rukou jednoho partnera.

Společnost Ricoh nabízí displeje značky LG v celém svém portfoliu Communication Services, včetně špičkových technologií od společnosti LG jako jsou displeje UHD IPS a další zobrazovací řešení.

Tím, že začleňujeme technologie LG do naší nabídky komunikačních služeb, poskytujeme našim zákazníkům přístup k rostoucímu portfoliu inovativních řešení,“ pochvaluje si spolupráci David Mills, generální ředitel společnosti Ricoh Europe.

Jsme hrdí na spolupráci s tak spolehlivým a svědomitým partnerem. Společně můžeme zákazníkům nabídnout ta nejmodernější řešení pro všechny jejich komunikační potřeby,“ dodal Kyongho Kim, prezident LG Business Solutions Europe.

Zdroj: Ricoh

Úvodní foto: Ricoh

Komentáře