Zásilkovna rozšiřuje spektrum služeb, nabízí automatické výdejní místo Z-Bot

První robotické zařízení pro výdej zásilky Z-Bot je umístěné v OC Chodov v Praze. Zásilkovna tak chce nabídnout zákazníkům nový typ výdejního místa v lokalitách s velkou koncentrací lidí.

Zásilkovna rozšiřuje spektrum služeb, nabízí automatické výdejní místo Z-BotZásilkovna uvedla, že jako první firma ve střední a východní Evropě zprovoznila robotické zařízení pro výdej zásilky Z-Bot. Hlavním smyslem nové služby je nabídnout zákazníkům v místech s velkou koncentrací lidí nový typ výdejního místa.

Zásilkovna vysvětluje, že zákazník na klávesnici Z-Botu zadá unikátní heslo přiřazené zásilce, kterou si předtím online objednal a zaplatil, a během chvíle drží balíček v ruce. První Z-Bot je umístěn v OC Chodov v Praze, v případě úspěchu se objeví i v dalších OC.

Zásilka uložená v Z-Botu musí splnit maximální rozměr zásobníku a musí se vejít do vkladového okénka. Zařízení při vstupu zásilku změří a zařadí ji do místa, které odpovídá jejímu rozměru. Maximální kapacita zařízení je až 315 zásilek denně.

Zdroj: Zásilkovna

Úvodní foto: Zásilkovna

Komentáře