Zásilkovna otevřela v České republice 2 000. výdejní místo, na Slovensku jich je 500

Zásilkovna chce do konce roku v tuzemsku provozovat 3 000 výdejních míst, v rámci celé skupiny Packeta pak dokonce 4 500. Expanzi pomáhá i stále rostoucí popularita výdejních míst u zákazníků.

Zásilkovna otevřela v České republice 2 000. výdejní místo, na Slovensku jich je 500Technologicko-logistická společnost Zásilkovna otevřela v České republice své dvoutisící výdejní místo. Na Slovensku jich firma provozuje 500. Za celou skupinu Packeta, majitele Zásilkovny, dosáhl začátkem září 2019 počet výdejních míst 2 920.

Současné tempo navyšování výdejních míst ukazuje, že jsou naše cíle pro letošní rok reálné. Chceme samozřejmě stále růst v ČR, nicméně větším motorem růstu budou v budoucnu určitě zahraničí trhy,“ říká zakladatelka Zásilkovny Simona Kijonková.

Cílem Zásilkovny je mít do konce letošního roku v České republice 3 000 výdejních míst, za celou skupinu pak 4 500. Podle Kijonkové společnosti aktuálně nejrychleji přibývají výdejní místa v Maďarsku a Rumunsku.

Popularita výdejních míst dle Zásilkovny stále roste: v celkovém objemu přepravovaného zboží jde v současné době kolem 40 % objednávek přes internet právě na výdejní místa. Skupina Packeta v loňském roce přepravila 11 milionů zásilek.

Zdroj: Zásilkovna

Úvodní foto: ronstik @ fotolia.com

Komentáře