Zásilkovna doručuje zásilky v den podání do tří krajských měst

Služba Same day delivery, tedy doručení zásilky ve stejný den, kdy je podána, je nová služba, kterou Zásilkovna poskytuje svým klientům z řad eshopů.

Zásilkovna doručuje zásilky v den podání do tří krajských městZásilkovna spustila službu Same day delivery v katastrálním území Prahy již vloni a od letošního září ji rozšiřuje do dalších dvou krajských měst. V režimu dodání „ještě dnes“ propojuje Prahu, Brno a Ostravu. V těchto krajských městech rozváží zásilky zákazníkovi domů týž den mezi 18:00 a 21:00 hodinou.

Ke službě Same day delivery se zatím připojilo několik desítek velkých eshopů, uvádí Zásilkovna bez bližšího určení. Zmiňuje pouze nově vzniklý projekt s módou Bibiloo. Zásilkovnu celkově využívá na 8 000 e-shopů.

Na Slovensku a v Maďarsku následující den

Na slovenském a maďarském trhu Zásilkovna nově garantuje doručení druhý den po podání zásilky. Zároveň v září plošně zlevnila logistiku do Slovenska, Maďarska, Německa a Rakouska.

Snažíme se pomocí naší vlastní logistické sítě propojit všechna velká města v regionu a optimalizovat naše trasy tak, abychom neustále zkracovali dobu, za kterou jsme schopni doručit zásilky od eshopů až ke koncovým zákazníkům,“ uvedla v oznámení Simona Kijonková.

Nově Zásilkovna vstupuje i do Rumunska. První zásilka zde doručila 16. září 2015. Rumunsko je sedmou zemí, kde společnost operuje.

 

Zdroj: Zásilkovna

Úvodní foto: © Franck Boston - Fotolia.com

Komentáře